1 Şub 2011

yardım isterem:)

Blog işlerinden anlayanlara bir soru:
uzun araştırmalarım sonucu adres kısmımı sezinin altın günü.blogspot'tan sezilan.blogspota nasıl dönüştüreceğimi buldum velakin sorum şudur o zaman bulunamaz mı olacağım yani eski adresimle benı sık kullanılanlara vs eklemiş kişiler ulaşamayacak mı? hem seziland, hem sezininaltıngunu yazıldığında benim bulunmamı nasıl sağlarım? Allahım neden teknolojiden anlamıyorum. Neden Neden. benim neyime blogger aaaaa. Baştan düşünecektin demeyin çok manalı bir hikayesi var bu altıngunu hikayesinin ama sonra içerikle tezat oluşturdu. Nasıl düzeltip seziland.blogspot yapıp hem de nasıl kaybolmam.

3 yorum:

coffeé dedi ki...

eski adresinizde yeni adresinizi verirsiniz, bir süre kalınca eski sayfada, böylelikle okuyucularınız öğrenmiş olur, sonra da eski sayfayı tamamen uçurursunuz..

Adsız dedi ki...

sezi selam öncelikle ayarlardan yayıncılıgı seçip blog adresi kısmına yeni adınızı yasıyorsnuz ve hiçbirşey değişmeden yeni blog adınıza geçmiş oluyorsunuz.

Sezi dedi ki...

son soru:) onu anladım. adresi değiştirince eski adresten yeniye bağlantı yönlendirme olamıyor değil mi, yani sık sullanılanlarda vs kayıtlı olduğum kişiler eski adresten açtıklarında beni bulamayacaklar:)bir de son soru izleyici olanlarda sorun yok değil mi onlar azaten blog adresinden değil blog adından giriyorlar. offf tıkandım:)