27 Ağu 2010


4 yorum:

üryan dedi ki...

hayatımda denize bu kadar aşık birini görmedim ben..
denizkızı olmadığına emin misin sevgili Sezi..

Sezi dedi ki...

deniz kızıyım beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnn:)))) karada hem de fazlasıyla karada yaşamak zorunda bırakıldım ne yazık ki...

eeyore dedi ki...

sezi bu fotoğrafları nereden buluyorsun. kendin mi çekiyorsun. headerdaki harika mesela. ben ona bayılıyorum. ürküyorum da bakarken ama çok güzel inan. deniz kızı demişsiniz de denizle ilgili beni hep güldüren bir anım vardır. gaza gelmeye çok müsait en yakın arkadaşımla çandarlıda tatil yapıyorduk. bu çocuk öyle böyle gaza gelmez. bir gıdım yüzme bilmezken iskeleden atlamaz mı. sonrasında çırpındı, denizi dövdü falan filan çıktı karaya. bizim betimiz benzimiz atmıştı. sonraları sordum olum manyak mısın nasıl böyle bir şey yaptın cevabını hala gülerek hatırlarız: abi biz deniz çocuğuyuz yaa!! orada iki ihtimal vardı ya yüzecektim ya ölecektim:) kolay olanını tercih ettim:)

Sezi dedi ki...

vay vay cesarete bak! işte en güzel böyle öğrenilir yüzme! bir de şöyle bir durum var ki çırpınırsan batarsın! suya bırakacaksık kendini! denizde ve hayatta hayatta kalma rehberi madde 1: çırpınma su yutarsın:)fotoğraflar beğendiğim sanatçıların. etiket bölümünde mutlaka belirtmeye çalışıyorum isimlerini. PHOTO.NET gibi sitelerden de digital art veya underwater başlıklarında sürekli arayıştayım.